zajednickadandrzavnosti2 2019

Srijeda, 03 Travanj 2019 17:30

Stolnoteniski turnir na Grudi

U sportskoj dvorani OŠ Gruda u organizaciji Stolnoteniskog kluba Konavljanin i Stolnoteniskog saveza Dubrovačko - neretvanske županije, održao se 4. Uskršnji turnir u stolnom tenisu. Prvenstvu se odazvalo 116 igračica i igrača iz pet registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK Konavljanin iz Čilipa sudjelovali su igračice i igrači STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik, STK Dubrovnik – Dubrovnik, STK Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče, STK Uranija - Baška Voda. Natjecanje se igralo u 16 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom početnika do veterana 60+.

Natjecanju su prisustvovali i čelnici Općine Konavle, zamjenik načelnik Općine Konavle Ivo Radonić i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović koji je ujedno i otvorio turnir.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

POČETNICI:
1.mjesto, Miše Svalina - STK Urania, Baška Voda
2.mjesto, Ivor Lepeš - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Frano Torić - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Radinković - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

POČETNICE:
1.mjesto, Nina Markoni - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Iva Radić - STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Lucija Sikavica - STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Nikolina Ban - STK Konavljanin , Čilipi

NAJMLAĐI KADETI:
1.mjesto, Patrik Soldo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Borna Ramljak - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ivan Radonić - STK Konavljanin, ČIlipi
4.mjesto, Baldo Dobrašin - STK Konavljanin, Čilipi

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Lara Matas - STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Ivana Vidojević - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Ana Stanišić - STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Leona Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

MLAĐI KADETI:
1.mjesto, Juraj Hrčan - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Matija Dimnić - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Ivan Bule - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4.mjesto, Andrej Hrčan - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

MLAĐE KADETKINJE:
1.mjesto, Mia Mirošević - STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Franka Dragojević - STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Sara Hudovernik - STK Urania, Baška Voda
4.mjesto, Rina Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

KADETI:
1.mjesto, Bruno Soldo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
2.mjesto, Teo Kasač - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto,Đino Radinković - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Vinko Ivićević - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik

KADETKINJE:
1.mjesto, Nera Sikavica - STK Urania, Baška Voda
2.mjesto, Linda Žuvela - STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Natali Radić - STK Urania, Baška Voda
3.mjesto, Matea Staničić - STK Urania, Baška Voda

JUNIORI:
1.mjesto, Luka Đivanović - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Duje Prižmić - STK Lučica, Vela Luka
3.mjesto, Antonio Maslać - STK Konavljanin, Čilipi

JUNIORKE:
1.mjesto, Petra Raos - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Sandra Đurišić - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Nora Bećir - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Rina Dragojević - STK Lučica, Vela Luka

SENIORI:
1.mjesto, Marko Venier - STK Libertas, Dubrovnik
2.mjesto, Jurica Prpić - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Mario Obrovac - STK Dubrovnik, Dubrovnik
4.mjesto, Ivan Simović - STK Konavljanin, Čilipi

SENIORKE:
1.mjesto, Sanda Tasovac - STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 40+:
1.mjesto, Vlaho Car - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Orlando Glamuzina - STK Ploče, Ploče
3.mjesto, Damir Parmać - STK Dubrovnik, Dubrovnik
4. mjesto, Boris Dragojević - STK Lučica, Vela Luka

VETERANI 50+:
1.mjesto, Milo Stražičić - STK Konavljanin, Čilipi
2.mjesto, Milan Rezo - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
3.mjesto, Drago Kasač - STK Libertas Marinkolor, Dubrovnik
4.mjesto, Ivan Ravlić - STK Ploče, Ploče

VETERANI 60+:
1.mjesto, Mirko Dragojević - STK Lučica, Vela Luka
2.mjesto, Fra Ilija Stipić - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Jozo Marinović - STK Konavljanin, Čilipi
3.mjesto, Gorki Miletić - STK Lučica, Vela Luka

PAROVI:
1.mjesto, Šimunović – Obrovac
2.mjesto, Stražićić – Prpić
3.mjesto, Simović – Parmać
3.mjesto, Venier - Rezo

DPP

fabrio banner 250 2019

aerodrom250

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019