Petak, 17 Svi 2019 14:38

Zamjenica župana Marević na konferenciji TEGoVa

Zamjenica župana Marević na konferenciji TEGoVa Foto: DNŽ

Zamjenica župana Žaklina Marević nazočila je danas u Dubrovniku na otvaranju proljetne Konferencije TEGoVA na kojoj su predstavnici Komora, Instituta i udruga procjenitelja nekretnina iz 37 država EU, Europe, Kanade i SAD-a, a u organizaciji Hrvatskog društva sudskih vještaka i procjenitelja.

- Razmišljajući danas o vašem zahtjevnom poslu, svjesna sam da ste u našoj županiji u svim segmentima rada imali dosta posla. Naime 27 godina nakon Domovinskog rata u kojemu je naša županija stradala, ulagalo se mnogo truda kako bismo ju obnovili i danas s ponosom ističemo kako smo treća županija u Hrvatskoj po indeksu razvijenosti, što dokazuje izuzetnu kvalitetu rada svih institucija u gradovima i općinama, Županije, ali upravo i svih vas sudskih vještaka u svim oblastima. Spomenimo samo da je obnovu i razvoj pratio i rast cijena nekretnina, pa ste vjerujem imali itekako mnogo posla. Želim istaknuti da bilo da je riječ o privatnim osobama ili tvrtkama vaše usluge bile su nezamjenjive i stoga neprocjenjive. Sa željom da ova konferencija protekne u vedrom i konstruktivnom ozračju, srdačno vas pozdravljam i želim ugodan boravak u najljepšem gradu i županiji. - rekla je u pozdravnom govoru zamjenica Marević.

DPP

fabrio banner 250 2019

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019

dubrovackaplacabanner250px28042020