lausnekretninebanner

Četvrtak, 06 Lipanj 2019 13:21

Županija pomaže udruge s projektima zaštite okoliša i prirode

Županija pomaže udruge s projektima zaštite okoliša i prirode Foto: DNŽ

Župan dubrovačko - neretvanski Nikola Dobroslavić potpisao je danas ugovore s udrugama koje su se prijavile za sufinanciranje programa/projekata iz područja zaštite okoliša i prirode. Riječ je o ukupno 13 udruga, a vrijednost ugovora je oko 130 tisuća kuna.

- Zaštita okoliša se provlači kroz sve naše strateške dokumente, od prostornog plana, strategija itd. Kod nas ima više zaštićenih područja, a ovo što potpisujemo danas je na inicijativu udruga. Drago mi je da možemo i na ovaj način pomoći. Svi su projekti naravno na području naše županije i voljeli bismo da što više naših udruga ostvari financiranje za svoje programe. Županija se dobro nosi s odnosom zaštite okoliša i potrebe za razvojem i svakodnevnim životom. - rekao je ovom prilikom župan Dobroslavić.

Predstavnici udruga su se zahvalili Županiji na potpori koju iskazuje iz godine u godinu.

DPP

fabrio banner 250 ljetni

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019

dubrovackaplacabanner250px28042020