lausnekretninebanner

Srijeda, 17 Lipanj 2020 11:57

Nagrađeni najbolji sportaši Župe dubrovačke

Zajednica sportova Općine Župa dubrovačka i ove je godine organizirala dodjelu nagrada najboljim župskim sportašima u prošloj godini. Na svečanosti u zgradi Općine koja je zbog pandemije korona virusa održana u ovaj utorak, umjesto, kako je bilo planirano, u sklopu Programa proslave Dana Općine, dodijeljene su nagrade u kategorijama najboljeg sportaša i sportašice, najbolje momčad ili ekipe te najdarovitijijeg sportaša.

Državni prvaci judašica Iva Oberan i automobilist Marijo Barović teAuto klub Župa dubrovačka laureati su Zajednice sportova općine Župa dubrovačka.

najsportasi zupa 1706 2

Zajednica sportova Općine Župa od ove godine uvela je posebnu nagradu  Nagradu izvršnog odbora za  prestižne rezultate ostvarene u prethodnoj godini, a koji ne ispunjavaju uvjete Javnog poziva, pa se iz tog razloga nisu mogli uopće kandidirati.

Tako su posebnim nagradama nagrađeni talentirana  nogometašica Nina Radić, članica Ženskog nogometnog kluba Ombla te župski MMA borac Antun Račić, selekcija U 10  županijski prvaci u svom uzrastu NK Župa dubrovačka, ekipa ŽOK Župe dubrovačke u maloj odbojci kao županijski prvaci, BK Postranje koji je prvak 3. Hrvatske boćarske lige u prošloj godini i ekipa Lovačkog društva Župa dubrovačka, prvaci županije u lovnom streljaštvu.    

Nagrada Zajednice Sportova za najdarovitijeg mladog sportaša  pripala je Blagu Krtaliću članu Judo kluba Župa dubrovačka.

- Ponosan sam na sve uspjehe župskih sportaša. 2019. je bila izuzetna godina za naše članove, te naše sportaše koji su članovi klubova izvan naše Općine. Čini mi se kako nema kluba naše Zajednice koji nije ostvario uspjeh, ili koji nema pojedinca, koji se istaknuo. Bilo je uistinu lijepo vidjeti osmijehe svih, pogotovo najmlađih, malih odbojkašica, zatim malih nogometaša, kojima će ova nagrada biti dodatni motiv za daljnji rad. I ono što treba posebno naglasiti, zahvaljujući općinskih vlasti nastavili smo financirati bez prekida župski sport. – kazao je predsjednik Zajednice sporta Župe dubrovačke Ivica Cumeljan, koji je skupa s dopredsjednikom Brunom Glavočićem, tajnikom Mateom Delićem te članovima Izvršnog odbora Miranom Miloslavićem, Ivanom Oberanom, Stijepom Knegom i Marijom Barovićem, uručio Nagrade laureatima, kojima je čestitao općinski načelnik Silvio Nardelli.

dpp

fabrio banner 250 ljetni

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019

dubrovackaplacabanner250px28042020

71 DLJI banneri Dubrovnikpress 250x250