Utorak, 14 Prosinac 2021 23:29

Ovo su najbolji natjecatelji s Otvorenog prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu

Održano je Otvoreno prvenstvo grada Dubrovnika u stolnom tenisu, Dubrovnik Open 2021. Prvenstvo je održano u nedjelju u dvorani u Gospinome polju, a u nastavku donosimo najbolje natjecatelje po kategorijama:

- KATEGORIJA KLINCEZE

1. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA NAJMLAĐI KADETI

1. Vito MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Petar STIPKOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA NAJMLAĐE KADETKINJE

1. Mia MIKEC (STK ZADAR - Zadar)
2. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Dora ŠUPERAK (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐI KADETI

1. Franko TORIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Lovre STANIČIĆ (STK URANIA - Baška Voda)

- KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE

1. Rina SURJAN (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA KADETI

1. Emin ČORIĆ (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
2. Sead  VRANČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Faris IBRIČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA KADETKINJE

1. Emina CERIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
2. Ljupka ŠENK (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
3. Rina ŽUVELA (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Lara MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA MLAĐI JUNIORI

1. Nikola PRUSINA (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Juraj HRĆAN (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Mauro MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
3. Lovro KONSUO (Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐE JUNIORKE

1. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA JUNIORI

1. Dragan KRIŽANAC (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Antonio PAVLIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI 4. MEĐUNARODNOG OTVORENOG BOŽIĆNOG TURNIRA U STOLNOM TENISU - DUBROVNIK 2021.

- KATEGORIJA SENIORI

1. Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Marko ŠARIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Stevan RAŠOVIĆ (Crna Gora)

- KATEGORIJA SENIORKE

1. Sandra TASOVAC (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Sanda ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)
3. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Ivan ANČIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA VETERANI 40+

1. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
3. Marko KOSTIĆ (STK TIVAT - Tivat)
3. Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

- KATEGORIJA VETERANI 50+

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
2. Slaviša  ĐURĐEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Željko VUKSANOVIĆ (Crna Gora)
3. Milo STAŽIČIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

- KATEGORIJA VETERANI 60+

1. Zlatko HUSKOVIĆ (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Željko BASARIĆ (Crna Gora)
3. Milan BOJANIĆ (STK BUDVA - Budva)
3. Zdravko MRKONJA ( STK SVETI SAVA - Trebinje)

- IGRA PAROVA

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin) / Anđelko LIBER (STK SRAČINEC - Sračinec)
2. Slaviša ĐURDEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica) /  Vlatko MIHAJLOV (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod) / Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
3. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin / Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

dpp

 

fabrio250 2019

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019