Prikazujem sadržaj po oznakama: stolni tenis

Povodom osvajanja prvenstva Hrvatske te srebra u hrvatskom stolnoteniskom kupu, župan Nikola Dobroslavić, pročelnica Upravnog odjela za poslove Župana i Županijske skupštine Žaklina Marević te privremena pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Ana Čeović primili su igrače i predstavnike STK Libertas Marinkolor.

Stolnotenisači Libertas Marinkolora obranili su titulu prvaka Hrvatske te im je ovogodišnji naslov prvaka HEP Superlige ukupno treći.

- Vi ste nas, praktički, navikli na uspjehe. Znamo da ste uvijek u samom vrhu Hrvatske, ponovno ste donijeli naslov prvaka u našu Županiju, više puta osvojili ste i kup i ja vam čestitam. Zaista je za svaku pohvalu sve što činite za razvoj stolnog tenisa, ali i sporta u Dubrovniku općenito. - istaknuo je na prijemu župan Nikola Dobroslavić.

Predstavnici STK Libertas Marinkolor naglasili su kako im je velika podrška i poticaj za sve ostvarene uspjehe pozitivna atmosfera i jedinstvo svih sastavnica kluba te županu poručili kako se sigurno vide i sljedeće godine kad vjeruju kako će se moći pohvaliti osvajanjem i prvenstva i kupa Hrvatske.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Nedjelja, 15 Svibanj 2022 23:27

FOTO / „Piturima” izmakla dvostruka titula

Nakon četiri sata igre u nedjelju u B dvorani u Gospinome polju stolnotenisači Libertas Marinkolora nisu na koncu uspjeli doći do naslova pobjednika Kupa Hrvatske i tako uzeti dvostruku titulu nakon što su nedavni postali prvaci. U tom četverosatnom meču s 3:2 su u finalu bili bolji stolnotenisači Zagreba.

Libertas Marinkolor u finalnom susretu bio je u sastavu: Filip Čipin, Miho Simović i Tomislav Japec. Za pobjednički sastav STK Zagreb nastupili su: Neven Juzbašić, Dragutin Šurbek i Borna Petek.

dm

Objavljeno u esPRESSo

Završnica Kupa Hrvatske u stolnom tenisu za muškarce igra se ovaj vikend u Gospinome polju, a nastup na finalnom turniru izborili su STK Libertas Marinkolor, STK Zagreb, STK StaRR (Varaždin) i STK Vodovod (Osijek).

U subotu su na rasporedu dva polufinalna susreta. Prvo će s početkom u 15 sati Libertas Marinkolor odigrati susret s momčadi StaRRa, a u 18 sati igraju Vodovod i Zagreb.

U nedjelju s početkom u 15 sati odigrati će se susret za treće mjesto, a u 18 sati odigrat će se finalni susret Kupa Hrvatske.

Libertas Marinkolor ima priliku za duplu krunu, Dubrovčani su postali prvaci Hrvatske, a ovaj vikend trebaju podršku da podignu i pobjednički pehar pobjednika Kupa Hrvatske.

Igra se u dvorani B u Gospinome polju.

dm

Objavljeno u esPRESSo
Ponedjeljak, 02 Svibanj 2022 14:18

Libertas Marinkolor obranio naslov prvaka Hrvatske

Dubrovački stolnoteniski klub Libertas Marinkolor obranio je naslov prvaka Hrvatska. Dubrovčani su u samoj završnici prvenstva s pobjedama protiv Vodovoda Osijek i Cibalije osigurali novi naslov, treći u klupskoj povijesti.

Nakon meča protiv Cibalije održana je svečanost dodjele pehara i medalja. Medalje prvacima uručio je direktor Hrvatskog stolnoteniskog saveza Renato Čengić. 

Pred „piturima” je još završnica Kupa Hrvatske koja se odigrava u Dubrovniku, u sportskoj dvorani u Gospino polju 14. i 15. svibnja.

dm

Objavljeno u esPRESSo

Održano je Otvoreno prvenstvo grada Dubrovnika u stolnom tenisu, Dubrovnik Open 2021. Prvenstvo je održano u nedjelju u dvorani u Gospinome polju, a u nastavku donosimo najbolje natjecatelje po kategorijama:

- KATEGORIJA KLINCEZE

1. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA NAJMLAĐI KADETI

1. Vito MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Petar STIPKOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA NAJMLAĐE KADETKINJE

1. Mia MIKEC (STK ZADAR - Zadar)
2. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Dora ŠUPERAK (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐI KADETI

1. Franko TORIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Lovre STANIČIĆ (STK URANIA - Baška Voda)

- KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE

1. Rina SURJAN (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA KADETI

1. Emin ČORIĆ (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
2. Sead  VRANČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Faris IBRIČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA KADETKINJE

1. Emina CERIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
2. Ljupka ŠENK (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
3. Rina ŽUVELA (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Lara MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA MLAĐI JUNIORI

1. Nikola PRUSINA (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Juraj HRĆAN (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Mauro MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
3. Lovro KONSUO (Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐE JUNIORKE

1. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA JUNIORI

1. Dragan KRIŽANAC (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Antonio PAVLIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI 4. MEĐUNARODNOG OTVORENOG BOŽIĆNOG TURNIRA U STOLNOM TENISU - DUBROVNIK 2021.

- KATEGORIJA SENIORI

1. Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Marko ŠARIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Stevan RAŠOVIĆ (Crna Gora)

- KATEGORIJA SENIORKE

1. Sandra TASOVAC (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Sanda ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)
3. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Ivan ANČIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA VETERANI 40+

1. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
3. Marko KOSTIĆ (STK TIVAT - Tivat)
3. Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

- KATEGORIJA VETERANI 50+

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
2. Slaviša  ĐURĐEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Željko VUKSANOVIĆ (Crna Gora)
3. Milo STAŽIČIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

- KATEGORIJA VETERANI 60+

1. Zlatko HUSKOVIĆ (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Željko BASARIĆ (Crna Gora)
3. Milan BOJANIĆ (STK BUDVA - Budva)
3. Zdravko MRKONJA ( STK SVETI SAVA - Trebinje)

- IGRA PAROVA

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin) / Anđelko LIBER (STK SRAČINEC - Sračinec)
2. Slaviša ĐURDEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica) /  Vlatko MIHAJLOV (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod) / Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
3. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin / Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

dpp

Objavljeno u esPRESSo

U organizaciji STK Libertas Marinkolor i Regionalnog stolnoteniskog centra Dubrovnik, u nedjelju u Sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 12. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Nastupili su natjecatelji iz STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama (od najmlađih kadeta/kadetkinja do veterana 60+ te u igri parova).

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 12. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU:

NAJMLAĐI KADETI:
1. Marino ČOVIĆ STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Romea MATAS (STK LUČICA)

MLAĐI KADETI:
1. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

MLAĐE KADETKINJE:
1.Rina SURJAN(STK LUČICA)
2. Romea MATAS (STK LUČICA)

KADETI:
1. Luka KARANOVIĆ ( STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2 Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

KADETKINJE:
1. Lara MATAS ( STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)
3. Romea MATAS (STK LUČICA)

JUNIORI:
1. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mario MOZAR (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

JUNIORKE:
1. Lara MATAS (STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)

SENIORI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mario OBROVAC

SENIORKE:
1. Sandra ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN)

VETERANI 40+
1. Mihovil OBRVAN (STK PLOČE)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN)
3. Damir ŽUVELA (STK LUČICA)

VETERANI 50+
1. Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
2. Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivica PETKOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Sanrdro SPICIJARIĆ (STK LIBEETAS MARINKOLOR)

VETERANI 60+
1. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA)
2. Ivan RAVLIĆ (STK PLOČE)
3. Marinko MATULOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE)

PAROVI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR) / Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN) / Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA) / Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE) / Ivan ČULJAK (STK PLOČE)

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Župan Nikola Dobroslavić sa savjetnicom Žaklinom Marević i pročelnicom UO za društvene djelatnosti Jelenom Dadić primio je u četvrtak predstavnike STK Libertas Marinkolor, državne prvake u stolnom tenisu.

Na primanju su tako bili dugogodišnji predsjednik kluba Marinko Matulović, budući predsjednik (od sljedeće sezone) Goran Raspopović, tajnik kluba Damir Gleđ, trener prve ekipe Joško Martinović, igrač B ekipe (vodeće u 2. ligi) Marko Venier te kapetan prve ekipe Miho Simović.

Župan Dobroslavić ovom je prilikom čestitao vodstvu kluba i igračima na ostvarenom rezultatu ističući kako iza njega stoje godine rada, truda i odricanja.

Predsjednik kluba Marinko Matulović istaknuo je kako klub broji 120 članove, te kako imaju odličnu suradnju s ostalih pet aktivnih klubova na području županije.

Naglasio je kako je interes djece za ovim sportom velik, te čak i nadmašuje trenutne infrastrukturne kapacitete za koje se nada da će se u budućnosti riješiti, a župan Dobroslavić je istaknuo kako će u tome imati podršku Županije gdje god to bude moguće.

Tajnik kluba Damir Gleđ ovom je prilikom županu poklonio simbolični reket za stolni tenis te ga pozvao na meč u sportsku dvoranu u Gospinom polju.

Sadržaj Dubrovačko – neretvanske županije

Objavljeno u esPRESSo

Danas u Rumunjskoj odigran je prvi susret 1. kruga Europa Cupa u kojem su stolnotenisači Libertas Marinkolora uz fantastičnu igru uvjerljivo pobijedili ukrajinsku momčad TTC  Fortune Kyiv rezultatom 3:0.

Za „piture” su igrali Miho Simović, Filip.Čipin i Tomislav Japec

TTC FORTUNE KYIV - STK LIBERTAS MARINKOLOR 0:3

Yefimov Viktor - Simović Miho 0:3 (9:11,6:11,8:11)
Limonov Anton - Čipin Filip 0:3 (3:11,6:11,9:11)
Sinkevych Bohdan - Japec Tomislav 0:3
(9:11,9:11,5:11)

U nedjelju „pituri”, s početkom u 8 sati, igraju svoj drugi susret u grupi A sa domaćom momčadi CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc.

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Stolnotenisači Libertas Marinkolora Miho Simović, Filip Čipin i Tomislav Japec ovog vikenda igrat će prvi krug Europskog kupa koji će se održati u Rumunjskoj u gradu Odorheiu Secuiesc.

„Pituri” će svoj put do završnice probati ostvariti kroz skupinu A, a suparnici su im ukrajinski Fortune Kijev i domaćin skupine rumunjski CSS-Szak Odorheiu Secuiesc. U grupi A trebao se je natjecati i G.D.D. Toledos iz Portugala koji je odustao od natjecanja.

U završnu fazu natjecanja koja će se održati u Varaždinu (od 12. do 15. svibnja) prolaze dvije najbolje momčadi iz svake skupine. U završnoj fazi igrat će osam momčadi iz prve faze Europskog kupa (prvoplasirani i drugoplasirani klubovi iz četiri skupine) te šest klubova iz Lige prvaka.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Ponedjeljak, 26 Listopad 2020 09:41

Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu

U sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 11. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Prenosimo rezultate:

Najmlađi kadeti:
1. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marino Čović (STK Libertas Marinkolor)

Mlađi kadeti: 
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)

Mlađe kadetkinje:
1. mjesto: Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Laura Mozara (STK Libertas Marinkolor) 
3. mjesto: Paulina Cetinić (STK Libertas Marinkolor)

Kadeti:
1. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)

Juniori:
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dragan Križanac (STK Libertas Marinkolor)

Seniori:
1. mjesto: Marko Šarić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Ivo Miličić ( STK Libertas Marinkolor)

Seniorke:
1. mjesto: Sandra Đurišić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 40+
1. mjesto: Orlando Glamuzina (STK Ploče)
2. mjesto: Goran Raspopović (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Sandro Spicijalić (STK Libertas Marinkokor)
3. mjesto: Jurica Prpić (STK Konavljanin)

Veterani 50+
1. mjesto: Milo Stražičić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Ivan Ravlić (STK Ploče)
3. mjesto: Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dario Petković (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 60+
1. mjesto: Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Zoran Sutić (STK Ploče)

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Stranica 1 od 3

 

fabrio250 2019

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019