Dujmović: Franković je kao osoba koja vam macom uništi auto i kaže da će vašim novcima kupiti novo

2 min čitanja

Gradonačelnički kandidat HNS-a Valentin Dujmović na današnjoj konferenciji za novinare osvrnuvši se na obećanja HDZ-ovog kandidata Mata Frankovića kako će izgraditi dom za umirovljenike.

- Dakle, zamislite situaciju. Božić je, a ja dođem pred vašu kuću uzmem macu i razbijem vam automobil. Izađete i pitate me što radim, a ja kažem da ćemo za koji mjesec s vašim novcem kupiti novi. Na koga vas to podsjeća? Mato Franković i proračun 2016. Mene bi bila sramota da sam na njegovom mjestu. - rekao je Dujmović.

- Jučer kaže da će prvo raspisati natječaj za dom umirovljenika koji je sam srušio 2016. godine. Danas će na Žarkovici obećavati azil, a taj projekt je isto srušio. Mene bi bila sramota tako se ponašati. To je nevjerojatno. Ne znam koji bi bio drugi način i riječi kojima bi ja mogao opisati nekome što se događa u Dubrovniku, što se događa s onima koji se bave politikom? - riječi su Valentina Dujmovića.

- Ljudi su s razlogom izgubili vjeru u političare. Ne u sve, nego u dio onih koji se ne ponašaju korektno prema onima koji ih biraju. Ali, ja ću nastaviti s korektnom kampanjomm iako ću nastaviti komentirati njegove poteze. - zaključio je kandidat HNS-a Valentin Dujmović.

V.Salvia

Podijeli: