UZ TO TREBA PLATITI I KAZNU OD 1320 EURA

NAJVIŠE „NAPUHAO” 39-GODIŠNJAK U DUBROVNIKU, ODUZETA MU DOZVOLA

1 min čitanja
  • Nadnaslov: UZ TO TREBA PLATITI I KAZNU OD 1320 EURA
NAJVIŠE „NAPUHAO” 39-GODIŠNJAK U DUBROVNIKU, ODUZETA MU DOZVOLA

Najveća koncentracija alkohola na području PU dubrovačko - neretvanske u proteklom tjednu utvrđena je u Dubrovniku, u nedjelju, 21. lipnja u 22:42 sati. Policijski službenici zaustavili su teretno vozilo dubrovačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 39-godišnji vozač.

Alkotestiranjem je kod vozača utvrđena koncentracija alkohola od 1,64 g/kg, te mu je zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama uručen prekršajni nalog na iznos od 1,320 eura i izrečena mu je  zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca, izvijestila je danas PU dubrovačko – neretvanska.

Podijeli: