Ni luk jeo, ni luk mirisao. Ja sam u taj kafić slučajno naletio i samo sam se javio Frankoviću i Dujmoviću, kazao je predsjednik DUSTRA-e Željko Raguž o fotografiji koju je jutros na svom facebook profilu objavila dubrovačka novinarka Marijana Puhjera
O čemu su valetin Dujmović i Mato Franković razgovarali, ne znam. - kazao je Raguž za Dubrovnikpress.hr.
Da je Raguž slučajno naletio potvrdio je i novi gradonačelnik Mato Franković, a o čemu je razgovarao i zbog čega se sastao s Valentinom Dujmovićem, Franković je za Dubrovnikpress.hr kazao:
- Nazvao me gospodin Dujmović koji je smatrao važnim da se sastanemo, što je korektno od njega. S obzirom da još nisam formalno preuzo dužnopst gradonačelnika smatrao sam da bi bilo neumjesno da se sastajemo u Upravi Vodovoda ili nekim stranačkim prostorijama. Sastali smo se javno, bez skrivanja kako bi pričali o aktualnim problemima i Vodovodu koji trenutno ima najveću važnost i najveću investiciju i to je bilo jako korektno od gospodina Dujmovića. Dakle, ništa zakulisano, jer da smo htjeli sastanak daleko od očiju javnosti ne bi se sastali gdje jesmo. - kazao je novi gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković za Dubrovnikpress.hr.
- Kampanja je završila i nakon svega bilo je normalno da se sastanemo i porazgovaramo. Ja sam predsjednik uprave Vodovoda i smatrao sam da je normalno da novoizabranog gradonačelnika upoznam sa stanjem u toj tvrtci koja trenutno realizira velike projekte. - rekao je Valentin Dujmović za Dubrovnikpress.hr.
N.Metković/D.Mladošić