U sklopu proslave Svjetskog dana glazbe Dubrovački simfonijski orkestar u suradnji s Turističkom zajednicom grada Dubrovnika i Gradom Dubrovnikom priredio je koncert u nedjelju ispred crkve sv. Vlaha.
Pod ravnanjem maestra Matije Fortune, orkestru su se kao posebni gosti pridružili poznati hrvatski duo Tihomir Hojsak i Filip Novosel.
Ovaj koncert dio je bogatog programa kojim Dubrovnik obilježava Svjetski dan glazbe, međunarodnu manifestaciju koja slavi univerzalni jezik glazbe.










