LAURA PRGOMET

EKSKLUZIVNA SNIMKA: SUDIONICA NAKARADNOG REALITY SHOWA URLALA DOK JE POLICIJA ODVODILA

1 min čitanja
  • Nadnaslov: LAURA PRGOMET
EKSKLUZIVNA SNIMKA: SUDIONICA NAKARADNOG REALITY SHOWA URLALA DOK JE POLICIJA ODVODILA
NEVEN CIGANOVIĆ I LAURA PRGOMET / FOTO: TONĆI PLAZIBAT (CROPIX)

Lauru Prgomet, poznatu po sudjelovanju u nakaradnom reality showu RTL-a „Gospodin savršeni”, policija je u nedjelju privela nakon incidenta i histeričnog ponašanja u Lapadskim dvorima u Dubrovniku. Ispad laure Prgomet dogodio se oko 20.30 sati, nedugo nakon što je stigla u kafić u Lapadskim dvorima.

Kako su prepričali gosti kafića Prgomet nije demolirala kafić kako su izvještavali prethodno mediji već je jednog od gostiju gađala čašom, a potom je verbalno napadala goste koji su je pokušali smiriti.

Nakon što je u Dvore stigla policija, vrijeđala je policijske službenike koji su je privodili te je fizički napala policajku.

Večer uoči incidenta s Nevenom Ciganovićem bila je na humanitarnoj modnoj reviji na taraci Umjetničke galerija Dubrovnik te na koncertu Darka Lazića.

Podijeli: