GAŠENJE JAVNE RASVJETE ZA POTREBE FESTIVALA SVJETLOSTI LUMIART

1 min čitanja
GAŠENJE JAVNE RASVJETE ZA POTREBE FESTIVALA SVJETLOSTI LUMIART

Večeras, 7. studenog započinje jubilarno, peto izdanje Festivala svjetla LUMIART, u organizaciji Turističke zajednice grada Dubrovnika i Pixel Designa, uz podršku Grada Dubrovnika. Održava se svaku večer do 9. studenoga 2025. godine, a ovogodišnja tema nosi naziv “Podmorski grad”!
Obavještavamo sve sugrađane i posjetitelje kako će na predjelu od Pila, preko cijelog Straduna te ispred Sponze i Kneževa dvora, kao i na Držićevoj poljani biti periodično ugašena javna rasvjeta; 7., 8. i 9. studenog u periodu od 18 do 23 sata.
Grad će biti osvijetljen svjetlosnim projekcijama i interaktivnim instalacijama, dok će klasična javna rasvjeta biti ugašena, pa budite posebno oprezni dok se krećete gradom tijekom trajanja događanja.

Posebnu Festivalsku ponudu ugostiteljskih objekata za vrijeme Festivala svjetla LUMIART i Dubrovnik Jazz Outbreak, 7. - 9.11. pogledajte na sljedećem linku http://bit.ly/3LzKGdO

TZ grada Dubrovnika

Podijeli: