Ipak se može! Nakon što je gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković prošli tjedan zaprijetio ugostiteljima oduzimanjem javne površine nastave li se odlaganjem kartona nedjeljom, kada se on ne odnosi, ovu nedjelju Grad je osvanuo bez ambalaže po ulicama.
Fotografije je objavio gradonačelnik Franković na svom FB profilu.