U posljednjem tjednu 2021. godine, odnosno u zadnjih sedam dana na Dubrovnikpressu najviše su se čitale teme vezane uz ogroman porast broja oboljelih u Dubrovačko – neretvanskoj županiji pa je tako i naš „poziv” sugrađanima da obavezno pođu slinit i plazit jedni po drugima na doček Nove na Stradunu, jer Nova bez toga neće doći, bio i najčitaniji napis, a oni koji nisu razumjeli o čemu se tu radi sinoć su se našli među mnogobrojnima na Stradunu kojima ne znače ništa ni vlastiti ni životi sugrađana.
Političke teme redovito visoko kotiraju među čitateljima Dubrovnikpressa pa nije iznenađenje da je objava o novoj dužnosti bivše zamjenice župana Žakline Marević na drugom mjestu najčitanijih napisa.
Treće mjestu u TOP 5 napisa zauzela je objava najuspješnijih fotografija natječaja „20/21 na jugu”, a na četvrtom mjestu je napisa kako je pronađeno rješenje za nadomjestak manjka sredstava za izgradnju CGO Lučino razdolje.
Koliko je zadužen Grad Dubrovnik, tema sa sjednice Gradskog vijeća Grada Dubrovnika našla se na petom mjestu.
Uredništvo