Propao natječaj za prodaju bivšeg restorana „Jadran” u Moluntu; kupac nije došao potpisati ugovor

2 min čitanja
Propao natječaj za prodaju bivšeg restorana „Jadran” u Moluntu; kupac nije došao potpisati ugovor

Općina Konavle poništila je javni natječaj prodaje bivšeg restorana „Jadran” u Moluntu. Planira se raspisivanje novog natječaja već idući tjedan.

Kako je na sjednici Općinskog vijeća rekao konavoski načelnik Božo Lasić, na natječaj su stigle četiri ponude i jedna je bila daleko najveća.

- Međutim, ponuditelj nije došao na potpisivanje ugovora, što znači da je odustao od kupnje i morali smo poništiti natječaj. - rekao je načelnik vijećnicima, dodajući kako će se najvjerojatnije idući tjedan raspisati novi natječaj.

Inače, tržišna vrijednost restorana, odnosno dvorišta i zgrade površine 982 metra kvadratna procijenjena je na 234 tisuće eura, a tolika je bila i početna cijena.

Već smo pisali, na natječaj koji je bio rapisan u kolovozu pristigle su četiri ponude. Andrija Gudeljević iz Zagreba ponudio je 246 tisuća eura. Preostale tri ponude bile su od Roberta Marlaisa. Prva Marlaisova ponuda, odnosno ponuda tvrtke Forca Grupa, čiji je Marlais osnivač, iznosila je 251 tisuću eura. Druga ponuda tvrtke Villa Molunat u kojoj je Marlais direktor iznosila je 305 tisuća eura dok je treća ponudu na iznos od 341 tisuću eura Marlais dostavio s Alexandrom Luckom Božović Marlais.

Podijeli: