Odigran je treći vikend Hrvatske A lige u bridžu. Tim Bridž kluba Dubrovnik, Celtic bar Belfast osvojio je deveto mjesto i tako izborio opstanak u najjačem timskom natjecanju u Hrvatskoj. Tim Celtic bar Belfast je dosta uspješno odigrao Ligu za opstanak i ostvario četiri pobjede iz pet nastupa. Poraz je došao tek u posljedenjem kolu kad je opstanak bio matematički osiguran.
Za tim Celtic bar Belfast Dubrovnik nastupali su: Joško Đilović, Ante Mijić, Ivica Obad, Đivo Tikvica, Velibor Puzović, Zdenko Stanković i Andrija Martić.
Ovo je prvi put da je tim Bridž kluba Dubrovnik uspio opstati u Hrvatskoj A ligi u bridžu.
Liga za opstanak je završila svoje natjecanje, dok šest najboljih timova iz Lige za prvaka nastavlja natjecanje još jedan vikend nakon kojeg će se znati prvak Hrvatske za 2019.godinu.
DPP