Županijska TZ po prvi put na sajmu cikloturizma u Bologni

1 min čitanja
Županijska TZ po prvi put na sajmu cikloturizma u Bologni

Turistička zajednica Dubrovačko - neretvanske županije po prvi put je nastupila na sajmu cikloturizma „Fiera de Cicloturismo“ koji se održao ovaj vikend u Bologni na 40.000 kvadratnih metara izložbenog prostora.

Na sajmu su na zajedničkom štandu pored Turističke zajednice Dubrovačko-neretvanske županije nastupile i turističke zajednice Ličko-senjske, Zadarske, Šibensko-kninske i Splitsko-dalmatinske županije.

Posjetitelji su mogli pronaći sve specifične informacije za planiranje biciklističkog itinerera, birajući najljepše destinacije do kojih je moguće doći biciklom i najbolje bicikl friendly usluge na svojem putovanju.

Ovogodišnje drugo izdanje sajma premješteno je iz Milana u Bolognu, a posjetilo ga je preko 150.000 posjetitelja.

Uz destinacije i agencije na sajmu su sudjelovali i proizvođači bicikla i svih popratnih proizvoda,

Osim samog predstavljanja na sajmu, sudjelovali smo i na B2B radionici koju je organizirala Adventure Travel Trade Association & Bologna Welcome.

U 2022. godini Dubrovačko-neretvansku županiju posjetilo je 43.015 turista iz Italije, koji su ostvarili 157.718 noćenja.

dpp

Podijeli: