Gradonačelnik Franković rezultate revizije Sanitata proslijedio ODO-u i Ministarstvu financija

1 min čitanja

Rezultate revizije poslovanja Sanitatat proslijedio sam Općinskom državnom odvjetništvu i Ministarstvu financija, kazao je promuklo gradonačelnik, odgovorajaći na pitanje vijećnika Marija Bekića (HDZ), kojega je zanimalo "što je poduzeto po pitanju revizorskog izvještaja Sanitata koje vrvi brojnim nelegalnim stvarima?"

- U svom kratkom odgovoru Bekiću, Franković se osvrnuo i na bivšeg direktora Sanitata Vedrana Kunicu koji je danas izjavio kako je Sanitat dobro poslovao.

- Revizija je napravljena od strane službenih revizora Grada Dubrovnika koji nisu opterećeni političkim strankama. Bivši direktor Kunica je kazao da je Sanitat dobro poslovao i kako je zaddovoljan rezultatima revizije, a ja sam izvješten da moram navedene rezultate prijaviti nadležnim tijelima.- rekao je Franković.

Inače, vijećnici su na klupe na početku sjednice dobili revizorsko izvješće o poslovanju Sanitata. No, predsjednik Gradskog vijeća Marko Potrebica uvodno je kazao kako će izvješće koje su dobili vijećnici samo primiti na znanje, dodavši kako se o njemu na ovoj sjednici neće raspravljati.

Podijeli: