PU DUBROVAČKO – NERETVANSKA DOBILA 44 NOVA DJELATNIKA

1 min čitanja
PU DUBROVAČKO – NERETVANSKA DOBILA 44 NOVA DJELATNIKA

Nakon završenog Programa srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje policajaca 44 policijskih službenica i službenika 20. naraštaja polaznika raspoređeno je na rad u Policijsku upravu dubrovačko-neretvansku, a s radom su počeli jučer, 3. studenoga, izvijestili su danas iz PU dubrovačko – neretvanske.

„Program je uspješno završilo 483 polaznika, od čega je 89 odlikaša te 27 polaznika koji su školovanje završili s uspjehom 5,0. Gotovo 25 posto ukupnog broja polaznika Programa čine žene. Polaznici 20. generacije Programa srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje policajac/ka dolaze iz svih krajeva Hrvatske. Priključivši se policiji izrazili su spremnost služiti zajednici i društvu u kojem živimo i učiniti ih sigurnijim mjestom za sve nas.” - kažu iz PU dodajući kako su polaznici „tijekom jednogodišnjeg programa stekli fizičke vještine i potrebna znanja za časno i dostojno obavljanje policijskog zanimanja”.

Policijska uprava dubrovačko - neretvanske dobila je 44 policijskih službenika koji su raspoređeni u sve policijske postaje Policijske uprave.

DPJ

Podijeli: